Neler Yapıyoruz?

Bursa Studio Güzellik salonlarında, bayan ve bay kuaförlüğünün yanı sıra, ağda, manikür ve makyaj hizmetleride veriliyor. Saç ve makyaj çalışmalarını klip, dizi ve sinema cast, defile ve moda çekimlerine de taşıyan Studio Güzellik, güzellik ve bakım alanındaki iddialı birikimini seminerler, uygulamalı çalışmalar ve mesleki showlar aracılığı ile paylaşıyor, mesleki eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Alanındaki yetkinliği bir çok organizasyonda teyit edilmiş Studio, stil yaratma ve yüz analizi gibi imaj danışmanlığının yanı sıra profesyonel testlerle renk danışmanlığı alanında da doğru çözümler sağlıyor.

Biz büyük bir aileyiz. Mesleki bilgi birikimimizi her gün daha fazla arttırmak istememiz, yılda iki defa yenilenen saç modasını yakından takip etmemiz, yeni teknolojileri iyi kullanma çabamız, küçük yaşlardan bugüne binlerce servisin sonunda edindiğimiz tecrübenin vermiş olduğu özgüvenle, yaratıcılığımızı daha ileriye taşıma isteğimiz

İletişime Geç
studio-guzellik_12
TEAM

Our Team

shape

Likaoli Mikaro

EXPERT

Lomada William

ceo

Likaoli Mikaro

EXPERT

Keliam Halim

EXPERT

Rosalina D. Pondi

FOUNDER

Lomada William

ceo

Rosalina D. Pondi

FOUNDER

Keliam Halim

EXPERT

Yetenek

Başarımız müşteri memnuniyetine, müşteri memnuniyeti eğitimli, profesyonel, müşteri odaklı ve en son teknolojiyi kullanabilen personellerle gerçekleşir.

Tutku

Studio Güzellik olarak saç modelleri ve yeni stiller üretmek bizim için adet bir tutku. Bunun için gece gündüz demeden yeni modeller için çabalıyoruz.